Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri konusunda sektörün lider firması Hikvision ile çalışan firmamız, ihtiyacınız olan güvenlik sistemi için her türlü ürün ve ekipman ile hizmetinizdedir. HD, IP ve Hibrit kamera sistemi ihtiyaçlarınız için gerekli tecrübe ve referanslara sahip olan firmamız ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçerek DEMO talebinde bulunabilirsiniz.

HD Kamera Güvenlik Sistemleri

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin güvenliğini takip etmek amacıyla oldukça sık tercih edilen HD Kamera sistemleri uygun maliyetleri ve kolay yönetilmeleri sebebiyle uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedirler.  Dünyanın en büyük güvenlik sistemleri üreticisi Hikvision ürünleri ile HD kamera sistemi çözümleri sağlayan firmamız en uygun ve kaliteli ürün seçenekleri ile hizmetinizdedir.

IP Kamera Güvenlik Sistemleri

Network altyapısı üzerinden çalışmaları sebebiyle geniş alanlara sahip firmalar ve büyük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilen IP kamera sistemleri yüksek görüntü kalitesi, kolay yönetim ve yazılım avantajları sebebiyle büyük çaplı projelerde tercih edilebilir. 

Kamera Görüntülerini Uzaktan İzleme

Kamera sistemleri bulundukları alanda 7/24 kayıt yaparak görüntü alarak ortamda olan biten her şeyi kaydederler. İhtiyaç anında ise kamera sisteminize uzaktan bağlanarak ortamdaki görüntüleri canlı olarak izleyebilirsiniz. BRC Kameram olarak bizden satın almış olduğunuz bütün kamera sistemleri için uzaktan izleme ayarları isteğinize bağlı olarak lisanslı yazılımlar ile gerçekleştirilmektedir. 

İletişim Formu

Güvenlik kamera sistemi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki form vasıtasıyla bize iletişim bilgilerinizi gönderin en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.