Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın söndürme sistemleri işinizi ve çalışanlarınızı yangın tehlikesinden korumak için geliştirilmiş güvenlik sistemleridir. Günümüzde işletmeler için en büyük tehlikelerden birisi olan yangın için alınabilecek en iyi önlem iyi bir yangın algılama ve söndürme sistemi sahibi olmaktır. BRC Güvenlik teknolojileri olarak bizler sektörün en büyük markaları ile iş birliği yaparak sizler için her zaman en iyi çözümü sağlamaya çalışıyoruz.

GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

En yaygın kullanılan yangın söndürme sistemi olan gazlı söndürme özellikle bulunduğu alana müdahele ederken çevreye zarar vermemesi sebebiyle kurumsal firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. 

Kurulumunu yaptığımız gazlı söndürme sistemleri

  • FM200
  • NOVEC 1230
  • ARGON
  • CO2
  • MARİN

SPRİNKLER SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Dünya üzerinde en çok kullanılan yangın söndürme sistemidir. Söndürme ajanı olarak su kullanması sebebiyle bakımı ve işletmesi son derece kolaydır. Ama kıymetli evrak ve teknolojik aletlerin bulunduğu ortamlarda söndürme sırasında ciddi tahribatlar yaratabilir. Sulu söndürme sistemi olarak da geçen bu sistem uygun maliyeti sebebiyle özellikle depolama ve imalat için kullanılan geniş alanlarda güvenle kullanılabilir.

KÖPÜKLÜ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Kimyasal üretim yapan yada kolay tutuşan maddelerin depolandığı alanlarda tercih edilen bu sistem, yangın anında alandaki yanıcı maddelerin üzerine köpük uygulayarak hava ile teması kesmekte ve yangını söndürmektedir.  Diğer sistemlere göre maliyeti biraz daha fazla olsa da kimyasal özellikleri ile uygulama yapılacak alan için alternatifsiz olması durumunda mutlaka tercih edilmelidir.

İletişim Formu

Yangın algılama ve söndürme sistemi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki form vasıtasıyla bize iletişim bilgilerinizi gönderin en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.